Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

krzywy_penis [2013/10/10 23:02]
krzywy_penis [2013/10/10 23:02] (aktualna)
Linia 1: Linia 1:
 +====== Anna Lissewska - NASTOLATEK.PL ======
 +
 +**„NASTOLATEK.PL czyli przewodnik po życiu nie tylko dla nastolatków,​ ich rodziców i pedagogów” – artykuł KRZYWY PENIS
 +**
 +
 +Krzywy penis, to - po zbyt małej wielkości - kolejny męski problem. Krążą dowcipy, że kierunek skrzywienia zależy od tego, czy masturbowało się lewą czy prawą ręką. Przypadłość ta, dość częsta (i to w każdym kierunku - nie tylko lewym czy prawym), jedynie w skrajnych przypadkach jest rzeczywistym problemem. Niektórzy mężczyźni z krzywym członkiem odczuwają ból w czasie stosunku. Ale nawet w takich wypadkach odradza się interwencję chirurgiczną,​ poprawę przynosi odpowiednia pozycja współżycia.
 +
 +Mechaniczne przerwanie łączności tkanek nie jest obojętne dla funkcjonowania penisa. O ile jego powiększenie nie wymaga przecinania naczyń krwionośnych,​ to prostowanie tak, co zagraża powrotowi do pełnej sprawności seksualnej.
 +
 +Skrzywienie członka, tak jak i jego rozmiar, jest głównie problemem psychicznym. Najbardziej przeszkadza młodym chłopakom, którzy nie mają zbyt wielu doświadczeń seksualnych,​ mają za to obniżone poczucie własnej wartości, niską samoocenę i wiele zahamowań, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Wstydzą się tego i w każdej intymnej sytuacji z kobietą myślą o tym, czy ona to zauważy, jak zareaguje, czy będzie się śmiała. Te obawy mogą być pierwszym krokiem do zaburzeń erekcji na tle nerwowym.
 +
 +Tymczasem są tacy, którzy robią z tego swój atut (Eddie Murphy w jednym z wywiadów przyznał, że jego partnerki bardzo sobie chwalą jego krzywy penis). Z punktu widzenia odczuć seksualnych kobiety skrzywienie penisa nie ma negatywnego wpływu na jej doznania, wręcz przeciwnie czasem może ono ułatwiać stymulację miejsc erogennych w pochwie np. punktu G.
 +
 +Wiele kobiet przyznaje, że "​krzywy"​ ma wiele zalet :)