Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
Nowa wersja Both sides next revision
psychoterapia_grupowa [2016/01/20 17:51]
admin
psychoterapia_grupowa [2019/03/04 12:17]
admin
Linia 4: Linia 4:
  
 Obecnie terapię grupową prowadzi w następujących formach:\\ Obecnie terapię grupową prowadzi w następujących formach:\\
-  * od lutego 2015 [[grupa dla psychologów|cotygodniowa mała grupa analityczna w Olecku, która odbywa się we wtorki o godz. 18.00 przez półtorej godziny - grupa dla osób z obszaru pomagania (psychologów,​ psychiatrów,​ pedagogów, nauczycieli i innych osób publicznych)]] podyktowana potrzebą stworzenia bezpiecznego miejsca, w którym takie osoby mogłyby zająć się swoimi problemami w grupie - są jeszcze wolne miejsca, chętni proszeni są o kontakt w celu odbycia konsultacji.+  * od listopada 2017 [[grupa dla psychologów|cotygodniowa mała grupa analityczna w Olecku, która odbywa się we wtorki o godz. 18.00 przez półtorej godziny - grupa dla osób z obszaru pomagania (psychologów,​ psychiatrów,​ pedagogów, nauczycieli i innych osób publicznych)]] podyktowana potrzebą stworzenia bezpiecznego miejsca, w którym takie osoby mogłyby zająć się swoimi problemami w grupie - na razie na grupie jest maksymalna ilość osóbale można zgłaszać się (chętni proszeni są o kontakt w celu odbycia konsultacji) i poczekać na wolne miejsce w grupie.
  
-  * od lutego 2011 grupa analityczna w systemie blokowym, półotwarta dla uczestników szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów (spotkania raz w miesiącu - 4\ półtoragodzinne sesje na ogół w drugą sobotę miesiąca) - mogą do niej dołączyć psychologowie,​ psychoterapeuci. ​W tej chwili brak miejsc.+  * od lutego 2011 grupa analityczna w systemie blokowym, półotwarta dla uczestników szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów (spotkania raz w miesiącu - 4\ półtoragodzinne sesje na ogół w drugą sobotę miesiąca) - mogą do niej dołączyć psychologowie,​ psychoterapeuci. ​Jest wolne miejsce.
   ​   ​
 Grupa w Olecku liczy maksymalnie 6 osób, blokowa w Warszawie - 8-9 osób. Grupa w Olecku liczy maksymalnie 6 osób, blokowa w Warszawie - 8-9 osób.
Linia 13: Linia 13:
  
 Osoby zainteresowane terapią grupową uczestniczą najpierw w indywidualnych konsultacjach przedgrupowych. Osoby zainteresowane terapią grupową uczestniczą najpierw w indywidualnych konsultacjach przedgrupowych.
 +
 +Uczestnictwo w grupie jest płatne, [[CENNIK]] znajduje się na oddzielnej stronie.
  
 Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na konsultacje przedgrupowe należy wysłać wiadomość na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]] Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na konsultacje przedgrupowe należy wysłać wiadomość na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]]