Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Nowa wersja
Poprzednia wersja
psychoterapia_online [2013/10/10 23:02]
127.0.0.1 edycja zewnętrzna
psychoterapia_online [2020/02/05 13:33] (aktualna)
admin
Linia 21: Linia 21:
 Zanim psychoterapia on line rozpocznie się, koniecznych jest kilka konsultacji w celu ustalenia, czy pomoc w takiej formie jest wskazana i warunków jej przebiegu. ​ Zanim psychoterapia on line rozpocznie się, koniecznych jest kilka konsultacji w celu ustalenia, czy pomoc w takiej formie jest wskazana i warunków jej przebiegu. ​
  
-W czasie trwania terapii, jeśli to tylko możliwe, ​rozmowy on-line raz na jakiś czas powinno przeplatać się spotkaniami w gabinecie (w Warszawie lub w Olecku).+W czasie trwania terapii rozmowy on-line raz na jakiś czas powinno przeplatać się spotkaniami w gabinecie (w Warszawie lub w Olecku).
  
 **Jest to także oferta dla osób spoza Warszawy i okolic Olecka, które chcą uczestniczyć w psychoterapii grupowej w systemie blokowym** (spotkania raz w miesiącu w sobotę lub niedzielę przez cały dzień) i w tym celu muszą przejść konsultacje przedgrupowe,​ a ze względu na miejsce zamieszkania są w stanie przyjeżdżać dopiero na spotkania grupy. Osoby te, zanim trafią na grupę, zobowiązane są do odbycia co najmniej jednej konsultacji w bezpośrednim kontakcie z Anną Lissewską w gabinecie. **Jest to także oferta dla osób spoza Warszawy i okolic Olecka, które chcą uczestniczyć w psychoterapii grupowej w systemie blokowym** (spotkania raz w miesiącu w sobotę lub niedzielę przez cały dzień) i w tym celu muszą przejść konsultacje przedgrupowe,​ a ze względu na miejsce zamieszkania są w stanie przyjeżdżać dopiero na spotkania grupy. Osoby te, zanim trafią na grupę, zobowiązane są do odbycia co najmniej jednej konsultacji w bezpośrednim kontakcie z Anną Lissewską w gabinecie.
Linia 27: Linia 27:
 Psychoterapia prowadzona przez Annę Lissewską, a więc i psychoterapia on line, jest płatna (patrz [[CENNIK]]). Warunki kontraktu omawiane są na ostatniej przed podjęciem terapii konsultacji. Opłaty za psychoterapię on line dokonuje się przelewem na podany mejlem nr konta. Psychoterapia prowadzona przez Annę Lissewską, a więc i psychoterapia on line, jest płatna (patrz [[CENNIK]]). Warunki kontraktu omawiane są na ostatniej przed podjęciem terapii konsultacji. Opłaty za psychoterapię on line dokonuje się przelewem na podany mejlem nr konta.
  
-Zarówno konsultacje jak i psychoterapia odbywają się przez telefon. ​Jest możliwość,​ a nawet wskazanie, by używać dodatkowo połączenia video, jednak ze względu na zakłócenia w połączeniu głosowym przez skype'​a, ​rozmowa ​musi odbywać się przez telefon ​- osoba decydująca się na sesje psychoterapeutyczne on line otrzymuje numer telefonu stacjonarnego,​ pod który dzwoni o umówionej godzinie.+Zarówno konsultacje jak i psychoterapia odbywają się przez skype i telefon. ​Ze względu na częste ​zakłócenia w połączeniu głosowym przez skype'​a, ​rozmówca ​musi mieć możliwość dodatkowego skorzystania z telefonu ​- osoba decydująca się na sesje psychoterapeutyczne on line otrzymuje ​adres skype (i numer telefonu stacjonarnego), pod który dzwoni o umówionej godzinie.
  
 W celu umówienia się na konsultacje lub psychoterapię on line, proszę o kontakt na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]]. Odpowiedź udzielana jest zawsze - jeśli nie dostaniecie Państwo odpowiedzi, znaczy że mejl nie dotarł. W celu umówienia się na konsultacje lub psychoterapię on line, proszę o kontakt na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]]. Odpowiedź udzielana jest zawsze - jeśli nie dostaniecie Państwo odpowiedzi, znaczy że mejl nie dotarł.