Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Ostatnia wersja Both sides next revision
psychoterapia_online [2013/10/10 23:02]
127.0.0.1 edycja zewnętrzna
psychoterapia_online [2019/03/04 12:23]
admin
Linia 27: Linia 27:
 Psychoterapia prowadzona przez Annę Lissewską, a więc i psychoterapia on line, jest płatna (patrz [[CENNIK]]). Warunki kontraktu omawiane są na ostatniej przed podjęciem terapii konsultacji. Opłaty za psychoterapię on line dokonuje się przelewem na podany mejlem nr konta. Psychoterapia prowadzona przez Annę Lissewską, a więc i psychoterapia on line, jest płatna (patrz [[CENNIK]]). Warunki kontraktu omawiane są na ostatniej przed podjęciem terapii konsultacji. Opłaty za psychoterapię on line dokonuje się przelewem na podany mejlem nr konta.
  
-Zarówno konsultacje jak i psychoterapia odbywają się przez telefon. ​Jest możliwość,​ a nawet wskazanie, by używać dodatkowo połączenia video, jednak ze względu na zakłócenia w połączeniu głosowym przez skype'​a, ​rozmowa ​musi odbywać się przez telefon ​- osoba decydująca się na sesje psychoterapeutyczne on line otrzymuje numer telefonu stacjonarnego,​ pod który dzwoni o umówionej godzinie.+Zarówno konsultacje jak i psychoterapia odbywają się przez skype i telefon. ​Ze względu na częste ​zakłócenia w połączeniu głosowym przez skype'​a, ​rozmówca ​musi mieć możliwość dodatkowego skorzystania z telefonu ​- osoba decydująca się na sesje psychoterapeutyczne on line otrzymuje ​adres skype (i numer telefonu stacjonarnego), pod który dzwoni o umówionej godzinie.
  
 W celu umówienia się na konsultacje lub psychoterapię on line, proszę o kontakt na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]]. Odpowiedź udzielana jest zawsze - jeśli nie dostaniecie Państwo odpowiedzi, znaczy że mejl nie dotarł. W celu umówienia się na konsultacje lub psychoterapię on line, proszę o kontakt na adres [[kontakt@psychoterapia-lissewska.pl]]. Odpowiedź udzielana jest zawsze - jeśli nie dostaniecie Państwo odpowiedzi, znaczy że mejl nie dotarł.